Píseň moře

Klikněte pro zobrazení mapy.
Kdy:
13. 4. '18 @ 17:00
2018-04-13T17:00:00+02:00
2018-04-13T17:15:00+02:00
Kde:
Kino Kotelna
Areál Šroubáren 40
252 66 Libčice nad Vltavou
Česká republika
Cena:
100 Kč
Kontakt:
Libčický občanský spolek LOS
Píseň moře @ Kino Kotelna

Milé děti, pojďte do kina! Krásnou pohádku s českým dabingem si v klidu vychutnáte, protože rodiče budete moci odložit v rodičovském koutku, kde se vám o ně dobře postaráme! A pokud potom nebudou chtít jít spát, můžete nám je nechat na další navazující film pro ně.

 • Píseň moře • Irsko • 2014 • 93 min.
 • Režie: Tomm Moore
 • český dabing

V bájné krajině starých Keltů žije na osamělém majáku otec s dcerou a synem. Život celé rodiny se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy se ukáže, že malá dcerka je poslední z tuleních víl. Jedině ona totiž může písní moře zachránit všechny pohádkové bytosti, které proměnila v kámen čarodějnice Macha..

 

(více informací na csfd.cz)

komentářů 5

 1. šárka sekerová napsal:

  to je ta pohádka s muzikou Markéty Irglové? š.

 2. Kateřina Judová napsal:

  jo, to je ta nádherná pohádka, pro jejíž českou verzi nazpívala titulní píseň Markéta Irglová (hudbu k filmu složil nějaký irský skladatel). Rozhodně všem doporučuju!

 3. Klára Jirsová napsal:

  Moc díky, rádi dorazíme!!!

 4. Jarda Richter napsal:

  Nedá mi to uvést na pravou míru: tu písničku, co zpívá Irglová, zpívá v originále irská zpěvačka Lisa Hannigan, která mluví i matku-vílu, celkem nedávno měla v Praze koncert. A hudbu napsal Francouz 🙂

 5. Tereza Nehasilová napsal:

  Díky, že vás přišlo tolik a doufám, že se kino i následná honička, či co to ve velkém sále probíhalo, líbilo malým i velkým. Vypadá to, že se na půjčení filmů nakonec díky takové účasti složíme i bez podpory města.

Odpovědět

Můžete použít tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>