Author Archive

Záznam z jednání zastupitelstva č. 16, 5. dubna 2017

16. zastupitelstvo

S mírnou časovou prodlevou, ale právě včas před podvečerní prezentací na Libčické plovárne nabízíme záznam 16. jednání zastupitelstva města. Formát a rozdělení do kapitol již standardem.  Z obsahu doporučujeme zejména:

kapitolu 5 – „Bod 2 – Revitalizace libčického náměstí“
kapitolu 6 – „Bod 3 – Výkup nemovitostí č.p. 81 a 77“
(Pokračování textu…)

WANTED? Nájemce koupaliště

Plovárna - lišta

Léto končí, koupací sezóna je za námi a město Libčice opět hledá nového nájemce koupaliště.  Manželé Zvolánkovi vydrželi provozovat koupaliště pouze dva roky. Stihli tři – z pohledu uživatelů – celkem úspěšné sezóny, ale o další pronájem areálu už nemají zájem. V reakci na tuto skutečnost rada města rozhodla nepřistoupit na ukončení nájemní smlouvy dohodou do doby, než bude mít vybraného nového nájemce. (Pokračování textu…)

Přístavba školky – jde to i jinak?

MŠ - přístavba

Jistě, jde o bezesporu záslužný záměr a mnozí si budou říkat, co na tom zase vidí? Zajímavého „na tom“ nevidíme nic, bohužel. I když místostarosta na městském webu zmiňuje, že „projekt je již delší dobu diskutovaným tématem“, žádnou veřejnou diskuzi nad podobou přístavby k budově školky jsme nezaznamenali. A přitom si to školka zaslouží… (Pokračování textu…)

1 2 3