Author Archive

Dopis voličům LOSu

Vážení spoluobčané,
děkuji všem voličům našeho spolku LOS a zejména děkuji těm, kteří mi dali v těchto volbách svůj hlas. Tento dopis je určen především jim.

V komunální politice jsem již osm let. V roce 2006 jsem kandidoval poprvé,o čtyři roky později podruhé, letos potřetí. Po zveřejnění výsledku voleb jsem si nechal nějaký čas na přemýšlení , abych mohl v klidu učinit rozhodnutí, které Vám chci v následujících řádcích sdělit. (Pokračování textu…)

Hledáme spojence

Vážení občané,

od posledního vydání našich tištěných novin uběhlo několik týdnů a jsem rád, že vyvolaly velkou pozornost. Vládnoucí liběhradskou garnituru zaujaly natolik, že měla potřebu o nich psát a na červnovém zastupitelstvu o nich mluvit. Rada města dokonce Libčické křižovatky uvedla jako důvod pro odmítnutí našeho běžného oznamovacího inzerátu do Libčických novin o existenci spolku LOS.
(Pokračování textu…)

Vykladači pravdy

Omlouvám se. Všem těm, kteří mě v uplynulých čtyřech letech přesvědčovali o tom, že nepravdám, polopravdám, pomluvám, úmyslným nepřesnostem a lžím je třeba se bránit. Vždy jsem jim odpovídal, že to, co vykladači pravdy píší na stránkách Libčických novin, na webových stránkách svého Liběhradu, i na svých osobních stránkách, je především obrazem jejich schopnosti či neschopnosti, jejich malosti či velkorysosti nebo odrazem jejich dobrých nebo špatných vlastností. Že je to vizitka, kterou přece soudný člověk musí umět přečíst a poznat, kdy odpovídá pravdě, kdy klame. (Pokračování textu…)