Libčická Rybovka 2016

Ryb16Jaká další slova k nadpisu připojit? Noc se už zase rozkročila přes celý den a Vánoce počtvrté ťukají na dveře. Tak, jako každý rok, se v libčickém evangelickém kostele sešli všichni, kteří zatoužili dočepovat sváteční nálady.

V sobotu 17. prosince nám zpěváci a hudebníci opět po roce přinesli a přednesli Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby. Pokud se chcete podívat, jak se to celé letos událo, najdete v našem příspěvku fotografickou reportáž.

Před vystoupením

Jak se vyrábí sváteční atmosféra? Musíte vstoupit do správných dveří, vykročit správnou nohou a hlavně s úsměvem na rtech. A nesmíte zapomenout se patřičně naladit.

Česká mše vánoční v Libčicích 2016

A pak už jen zbývá zpívat čistě a z plných plic svůj svěřený part, hrát se zaujetím a držet se not a aspoň trochu i té hůlky, co s ní před vámi šermuje a mává pan dirigent.

Závěrečné poděkování

Dirigent Luboš Harazin poděkoval sólistům, všem hudebníkům z libčické i kralupské ZUŠky, sboru Scandula a samozřejmě i divákům (nebo posluchačům?). Nezapomněl ani na organizátory a finanční podporu města Libčice.

Jeden komentář

  1. Jana Kejmarova napsal:

    Dekuji vsem za krasny zazitek. Byla jsem letos poprve a krasne jsem nacerpala tu spravnou vanocni atmosferu. Jinak pan Harazin podekoval vsem, ale sluselo by se take podekovat jemu bez nej by tato cela akce nebyla. Takze dekujeme.

Odpovědět

Můžete použít tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>