Držme všichni spolu!

Vážení spoluobčané, milí sousedé, přátelé, kamarádi,

ve dnech 5. a 6. října budete mít opět příležitost zvolit své zástupce do libčického zastupitelstva a tím na další čtyři roky ovlivnit vývoj Libčic. Není mi lhostejné prostředí, v němž žijeme. Mám Libčice ráda.

Jsem přesvědčena, že Libčice během svého budoucího rozvoje potřebují udržet poklidnou sousedskou atmosféru. Přála bych si, aby spolu místní obyvatelé zůstávali v kontaktu, mluvili spolu a věděli o sobě, aby i nově příchozí obyvatelé brzy našli mezi místními své přátele. Chceme zdejší obyvatele spojovat. Nabízím k tomu své zkušenosti a chci maximálně využívat znalostí a dovedností místních lidí pro další zkvalitnění života a atmosféry ve městě. Budu se vás ptát, co vás ve městě trápí, i co zde máte rádi. Jednoduše chci pozitivně ovlivňovat mezilidské vztahy a život v Libčicích a o to budu společně s ostatními členy spolku usilovat i v novém zastupitelstvu. Libčice nejsou tak velké město, aby za každou cenu musely být rozdělené role na vedení města a opozici. Ostatně motto našeho spolku “Spolu doma v Libčicích” přesně vystihuje, jak se chci v Libčicích cítit a přála bych si, abyste se tak cítili spolu se mnou.

Kandidáti za Libčický občanský spolek LOS se znovu ucházejí o vaši podporu, protože všichni věří, že práce, která je za uplynulé roky za celým spolkem vidět, dokládá dlouhodobou snahu našeho spolku o zlepšování kvality života v našem městě. Chceme v této činnosti pokračovat a v ještě větší míře přispět k proměně Libčic v klidné moderní městečko s kvalitním zázemím, v němž má radnice pochopení pro všechny obyvatele. Přeji si, aby i naše děti vnímaly Libčice jako místo, kde chtějí žít v dospělosti.

Buďte tu s námi, přijďte k volbám, dejte nám svůj hlas.

Ing. Petra Pelešková
č. 1 na kandidátce
Libčického občanského spolku LOS

Zatím žádné komentáře.

Odpovědět

Můžete použít tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>