Calendar
-
Kategorie
-
Štítky
1968 akční Aki Kaursmaki americký Andrea Absolonová animovaný asterix Babylon Bastard beseda bleší trh Bod obnovy Boys Kill World Bratři Brežněv Brutální vedro Celine Song Centrum Malina ceny český film Chlapec a volavka cvičení cyklistika D´Artagnan Daaaaaalí! Dánsko detektivka děti dobrodružný Dokonalé dny dokument dospělí drama Dubček Dumas Elvis Esa z pralesa Eva Green evangelická fara Fantastická parta farmarsky trh film film pro děti Finsko Francie František Kriegel Gump jsme dvojka háčkování historický horor Hospodářský Invalida Je mi ze sebe špatně Její tělo Jim Jarmusch Jižní Korea Johnny Depp Karel Roden KC Fara kino kino kotelna kino Libčice KLDR komedie koncert Korea Kotelna kotelna a uhelný mlýn koupaliště Křenková Kriegel krimi kurzy Lea de Mae Leonardo da Vinci letectví Letní kino letní kino libčice Libčice lišky lištičky Mads Mads Mikkelsen Malina Martin Groman Mašínové Maverick Max a Mája mazanec Michal Stehlík Mijazaki mikuláš Milady Nerozlučná dvojka Nicolas Cage Nina a ježkovo tajemství obelix Osvětim pečení Pekařství Libčice Petr Nikolaev Philippe Lacheau plovárna pohádka pomlázky prázdniny s broučkem Přepište dějiny Priscilla Přišla v noci pro děti Rambo Ratatouille Regina Rázlová retro rodinný rodinný film romantický ruční práce Rudolf Hoss scif-fi Sestry v sedle Sestry z kouřové sauny sokol soutěž Stovky bobrů Sylvester Stallone Tady Havel slyšíte mě? Tancuj Matyldo thiller To se mi snad zdá Tom Cruise Tomáš Töpfer Tonda Slávka a kouzelné světlo Top Gun Tři mušketýři Ukrajina USA Úsvtik Vánoce; adventní trhy velikonoce Vicky Krieps Vietnam Vincent Cassel Vynálezce vztahový western Wim Wenders Woody Allen workshop Zachraňte tygra Zahradníkův rok Zásah štěstí Zatracená krvavá láska Železní bratři Ženský kruh životopisný Zóna zájmu zvířecí
škola: velikonoční prázdniny
ZŠ Libčice
Dub 13 – Dub 17 celý den
Velikonoční koncert
Evangelický kostel v Libčicích nad Vltavou
Dub 17 @ 18:00
škola: Třídní schůzky
ZŠ Libčice
Dub 19 @ 16:00 – 18:00
Veřejné představení: architektonické studie
Libčická plovárna
Dub 20 @ 18:00
Jóga pod obrazy
galerie ARTO.TO v Uhelném mlýně
Dub 22 @ 10:30 – 12:00
Finále krajské soutěže: 2. třída, skupina B
Sokolovna Libčice
Dub 22 @ 17:00
Fotbal: AFK Libčice – Sokol Holubice
fotbalové hřiště
Dub 22 @ 17:00
AKORDuo: taneční večer
Libčická plovárna
Dub 22 @ 20:00
Předškoláček
ZŠ Libčice
Dub 26 @ 15:00 – 15:45
Libčická plovárna: Tereza Brdečková a Jiří Dědeček
Libčická plovárna
Dub 27 @ 18:00
Hrnčířské slavnosti 2017
zámek Nelahozeves
Dub 29 @ 9:00 – Dub 30 @ 17:00
Pálení čarodějnic
Libčická náplavka
Dub 29 @ 17:00
Pálení čarodějnic
Libčická plovárna
Dub 30 @ 18:00