Ing. Lukáš Kučera

Kandidát do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou na 5. místě za Libčický občanský spolek LOS.

Ing. Lukáš Kučera (5.)

 

Lukáš je zkušený analytik v bankovním sektoru, v současné době nejvíce spolupracuje s ČSOB. Svou práci laikům popisuje jako spojnici mezi IT a finančním a účetním řízením. Lukáš za svou dvacetiletou profesní kariéru v oblasti bankovnictví a finančního trhu prošel pozice v ČNB, České spořitelně nebo Deloitte. Poslední roky už pracuje jako konzultant na volné noze, kdy předává své znalosti z řízení projektů, reportingu, interních auditů a analýzy i řízení rizik. V Libčicích ho ale spíš než u excelové tabulky potkáte u sportu, vždyť kope za Pardály AFK Libčice.

Ve velké zkratce lze říci, že opravdu rozumí datům, vzorcům a tabulkám a díky tomu je vyhledávaným odborníkem pro nastavení finančních auditů a kontroly. Jeho analytický pohled a schopnost stavět názory na datech a nikoliv na pocitech, jsou opravdu cennou Lukášovou dovedností, která diskuze posouvá správným, věcným směrem.

> Podívejte se na další kandidáty Libčického občanského spolku LOS do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou v roce 2022