Mgr. Jaroslav Richter

Kandidát do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou na 10. místě za Libčický občanský spolek LOS.

Mgr. Jaroslav Richter (10.)

 

Jaroslav Richter žije s rodinou v Libčicích dvacet let. Osobně se angažuje v Sokole nebo v libčickém kině. Vychází totiž z toho, že pokud chceme, aby na malém městě fungovaly nebo vůbec existovaly konkrétní služby, je potřeba se o to osobně zasloužit.

Pracuje v Národním muzeu, kde působí jako vedoucí edičního oddělení. Každý rok tak díky němu a jeho týmu spolupracovníků vyjde kolem čtyřiceti knih a časopisů. Jeho práce je ceněná nejen na půdě muzea, ale také odbornou veřejností – dokládají to ocenění Magnesia Litera či úspěch v soutěži Nejkrásnější kniha roku. Dvanáct let též působil jako OSVČ na volné noze, dvacet let hrál v hudební kapele, se kterou projel Evropu od Francie po Estonsko.

 

Z pracovní činnosti má Jaroslav zkušenost s plánováním, s veřejnými zakázkami, s prací v týmu i s jeho vedením. Věří, že kandidáti LOS přinesou Libčicím novou, pozitivnější energii, nápady, otevřenost a prostě obecně změnu k lepšímu. Koneckonců, že to s prací pro město myslí vážně, osvědčuje LOS svojí činností v zastupitelstvu i mimo ně už léta.

> Podívejte se na další kandidáty Libčického občanského spolku LOS do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou v roce 2022