Mgr. Zuzana Mošovská

Kandidátka do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou na 13. místě za Libčický občanský spolek LOS.

Mgr. Zuzana Mošovská (13.)

 

Zuzana Mošovská je psycholožka a psychoterapeutka. V současné době se věnuje především práci s ohroženými dětmi a mladými lidmi. Už i dříve se věnovala péči o druhé například jako dobrovolnice a následně terapeutka hipoterapie. Díky silnému sociálnímu cítění i díky tomu, že je matkou dvou dcer, jí leží na srdci, jaký život prožijí v Libčicích nejen děti.

Zuzana umí lidi spojovat a motivovat. Nebojí se bojovat za věci, o kterých je přesvědčena, že mají smysl. To se ukázalo zvláště ve chvíli, kdy opakovaně upozorňovala na tristní situaci v libčické ZŠ. V kauze místní školy se jí povedlo nemalé zapojení veřejnosti. Zuzana má ale také zkušenosti z personalistiky, kde spolupracovala s řadou nadnárodních firem, a s vedením rozsáhlého projektu z oblasti duševního zdraví. Jestli ji něco opravdu jde, pak je to komunikace s lidmi a multitasking.

Na Libčicích miluje především komunitní život v nich a už šestý rok se tu cítí doma. Ráda věří tomu, že lze uvěřit v nemožné.

> Podívejte se na další kandidáty Libčického občanského spolku LOS do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou v roce 2022