Mgr. Martina Macurová

Kandidátka do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou na 4. místě za Libčický občanský spolek LOS.

Mgr. Martina Macurová (4.)

 

Zkušenosti, odhodlání a hlavně energie měnit věci kolem sebe k funkčnímu a pestrému světu, to vystihuje Martinu především. Je ředitelkou středočeské pobočky Centra pro komunitní práci, kromě toho se jako konzultantka a lektorka dlouhodobě věnuje plánování sociálních služeb, podpoře odborných partnerství a zapojování veřejnosti. 25 let zkušeností z neziskového sektoru Martině daly hlavně jistotu, že týmová práce je cesta k úspěchu. A ruku v ruce s tím poznání, jak z nápadu realizovat projekt, prospěšný pro komunitu.

 

Martina aktuálně vede projekty zaměřené zejména na komunikaci na různé úrovni samospráv, rozvoj participace při hledání řešení lokálních potřeb a rodiny, které pečují o děti či dospělé se zdravotním postižením. Je schopna vymýšlet nové projekty, na které dokáže sehnat finanční příspěvky z nejrůznějších zdrojů.

Přináší i inspiraci z našeho okolí. Působí totiž přes dvacet let jako dobrovolnice ve výkonném výboru Sdružení Roztoč, které v nedalekých Roztokách pořádá kroužky a kurzy, lidové slavnosti a kulturní akce pro širokou komunitu.

V Libčicích žije už sedmým rokem, a proto se teď zaměřuje na naše libčické výzvy. Pomáhá s organizací Otevřené zahrady, společně s dalšími stojí za rozjezdem libčické Šatničky.

> Podívejte se na další kandidáty Libčického občanského spolku LOS do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou v roce 2022