Mgr. Jan Menšík

Kandidát do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou na 3. místě za Libčický občanský spolek LOS.

Mgr. Jan Menšík (3.)

 

Jan Menšík je v Libčicích zapojen do chodu nejrůznějších spolků a místních sdružení. Díky tomu také nežije v nějaké společenské bublině, ale naopak dobře zná názory napříč libčickou společností a chápe různé pohledy na věc. Honza dokáže lidi spojit a u jednoho stolu s nimi jednat a vyjednat kompromis, přijatelný pro všechny. Jako velitel hasičů je zvyklý na krizové situace, které se musí řešit promptně, ovšem s chladnou hlavou. Vystudovaný právník se pracovně pohybuje v IT a marketingu. V současné době je v zastupitelstvu našeho města za LOS.

 

Honzovo motto je “Pojďme do toho, samo se to neudělá”, což ho tedy opravdu dobře vystihuje. Jeho kalendář je naplánovaný na minuty a proto stíhá přecházet od civilního zaměstnání v IT do hasičské uniformy, realizovat se v řadě spolkových činností a k tomu vychovávat své čtyři děti. Díky šíři jeho záběru ho asi nejvíce zajímají možnosti vyžití v Libčicích, na jejichž rozvoji se sám aktivně podílí.

Jeho velkým přínosem je komunikace a plastická znalost lokálních potřeb. I proto by rád správu města otevřel občanům a rozvíjel Libčice i nadále jako klidné místo pro život s rozsáhlým komunitním životem.

> Podívejte se na další kandidáty Libčického občanského spolku LOS do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou v roce 2022