BcA. Markéta Kratochvílová, DiS.

Kandidátka do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou na 8. místě za Libčický občanský spolek LOS.

BcA. Markéta Kratochvílová, DiS.

 

Markéta prožila celý život v Praze, ale školní rok 2018/19, s manželem i dětmi, strávila na bavorském venkově. Odtud si odvezla potřebu komunitního života a pevného sepjetí s místem. Takovou příležitost jí poskytly právě Libčice. I když tu žije teprve druhým rokem, zapojila se jako dobrovolnice do řady libčických aktivit. Pracovně má zkušenosti z médií, z kultury i z oblasti vzdělávání, kde se posledních 7 let věnovala výměnným programům pro středoškoláky a rozvíjení mezikulturní citlivosti a vzájemnému porozumění ve školách i hostitelských rodinách.

 

Markéta nyní pracuje na volné noze v neziskovém sektoru v oblasti vzdělávání a kultury. V Libčicích se na bázi dobrovolnictví také věnuje především podpoře a začleňování Ukrajinců, kteří utekli na jaře 2022 z války. Vystudovala Vyšší odbornou školu publicistiky a bakaláře pak má z Mediální komunikace. Kromě jiného má také konzervatoř a hraje na basovou kytaru v několika hudebních formacích. Do Libčického dění přináší čerstvý pohled na věci veřejné, kulturu, ale i život ve městě.

> Podívejte se na další kandidáty Libčického občanského spolku LOS do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou v roce 2022