Mgr. Renata Baxová

Kandidátka do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou na 11. místě za Libčický občanský spolek LOS.

Mgr. Renata Baxová (11.)

 

Profesí sociální pracovnice, která se za 20 let působení v sociální oblasti vypracovala na manažerku v neziskové organizaci, kde řídila projekty pro ohrožené rodiny, děti a mládež. Renata se profesně vyprofilovala na specialistku na strategické plánování v sociální oblasti, realizaci EU projektů a na řízení kvality služeb v oblasti sociálních služeb. Zároveň své znalosti předává dále jako vyhledávaná konzultantka.

Je to také kvůli její schopnosti jasných a přesných formulací a analytického myšlení. Umí zmapovat potřeby a reagovat na ně, což je klíčová schopnost pro to, aby se projektům dařilo a byly úspěšné.

Jestli něco Renatu vystihuje, pak je to vysoká míra empatie a zároveň schopnost nastavit hranice, což jí umožňuje skvěle komunikovat s lidmi napříč sociálními vrstvami a přitom dotahovat své projekty do konce. S prací na radnici už má také vlastní zkušenosti, v uplynulém volebním období například pracovala v Dotační komisi našeho města.

> Podívejte se na další kandidáty Libčického občanského spolku LOS do zastupitelstva města Libčice nad Vltavou v roce 2022