Calendar
-
Kategorie
-
Štítky
1968 akční Aki Kaursmaki americký Andrea Absolonová animovaný asterix Babylon Bastard beseda bleší trh Bod obnovy Boys Kill World Bratři Brežněv Brutální vedro Celine Song Centrum Malina ceny český film Chlapec a volavka cvičení cyklistika D´Artagnan Daaaaaalí! Dánsko detektivka děti dobrodružný Dokonalé dny dokument dospělí drama Dubček Dumas Elvis Esa z pralesa Eva Green evangelická fara Fantastická parta farmarsky trh film film pro děti Finsko Francie František Kriegel Gump jsme dvojka háčkování historický horor Hospodářský Invalida Je mi ze sebe špatně Její tělo Jim Jarmusch Jižní Korea Johnny Depp Karel Roden KC Fara kino kino kotelna kino Libčice KLDR komedie koncert Korea Kotelna kotelna a uhelný mlýn koupaliště Křenková Kriegel krimi kurzy Lea de Mae Leonardo da Vinci letectví Letní kino letní kino libčice Libčice lišky lištičky Mads Mads Mikkelsen Malina Martin Groman Mašínové Maverick Max a Mája mazanec Michal Stehlík Mijazaki mikuláš Milady Nerozlučná dvojka Nicolas Cage Nina a ježkovo tajemství obelix Osvětim pečení Pekařství Libčice Petr Nikolaev Philippe Lacheau plovárna pohádka pomlázky prázdniny s broučkem Přepište dějiny Priscilla Přišla v noci pro děti Rambo Ratatouille Regina Rázlová retro rodinný rodinný film romantický ruční práce Rudolf Hoss scif-fi Sestry v sedle Sestry z kouřové sauny sokol soutěž Stovky bobrů Sylvester Stallone Tady Havel slyšíte mě? Tancuj Matyldo thiller To se mi snad zdá Tom Cruise Tomáš Töpfer Tonda Slávka a kouzelné světlo Top Gun Tři mušketýři Ukrajina USA Úsvtik Vánoce; adventní trhy velikonoce Vicky Krieps Vietnam Vincent Cassel Vynálezce vztahový western Wim Wenders Woody Allen workshop Zachraňte tygra Zahradníkův rok Zásah štěstí Zatracená krvavá láska Železní bratři Ženský kruh životopisný Zóna zájmu zvířecí
Taneční workshop Cécile da Costa
galerie ARTO.TO v Uhelném mlýně
Lis 30 @ 10:00 – 12:00
taneční workshop: Tančící tělo, proudící energie
galerie ARTO.TO v Uhelném mlýně
Lis 30 @ 10:00 – 12:00
Adventní jarmark a koncert
Evangelický kostel a farní zahrada
Pro 1 @ 11:00 – 16:00
pro děti: Mimi & Líza: Záhada vánočního světla
Kino Kotelna
Pro 6 @ 18:00
Svátky klidu a míru
Kino Kotelna
Pro 6 @ 20:00
Komentovaná prohlídka Uhelného mlýna a Kotelny
Kotelna, Areál Šroubáren
Pro 7 @ 10:00 – 11:00
Taneční workshop Cécile da Costa
galerie ARTO.TO v Uhelném mlýně
Pro 14 @ 10:00 – 12:00
taneční workshop: Tančící tělo, proudící energie
galerie ARTO.TO v Uhelném mlýně
Pro 14 @ 10:00 – 12:00
Komentovaná prohlídka Uhelného mlýna a Kotelny
Kotelna, Areál Šroubáren
Pro 21 @ 10:00 – 11:00
Koledy starých českých mistrů
Evangelický kostel v Libčicích nad Vltavou
Pro 26 @ 18:00 – 19:30
kino pro děti: Fany a pes
Kino Kotelna
Led 10 @ 18:00
Místo splněných přání
Kino Kotelna
Led 10 @ 20:00
Taneční workshop Cécile da Costa
galerie ARTO.TO v Uhelném mlýně
Led 11 @ 10:00 – 12:00
taneční workshop: Tančící tělo, proudící energie
galerie ARTO.TO v Uhelném mlýně
Led 11 @ 10:00 – 12:00
Libčický taneční večer: film, performance
Kino Kotelna
Led 11 @ 20:00