4. Libčická Hašlerka…

4. Libčická Hašlerka

…se povedla (taky co byste čekali, že tu napíšu, že?). První poděkování za to se sluší poslat „těm nahoře.“ Ač vyhlídky na pěkné počasí nebyly nejlepší, nakonec vše klaplo a tenhle důležitý „mediální partner“ stál při nás – v neděli na Libčickou Hašlerku dorazilo i Sluníčko. A mělo se na co koukat. A spolu s ním hojná divácká návštěva.

Pokud jste letos nepřišli, můžete si všechno nechat vyprávět od Sluníčka. Anebo je tu druhá možnost, podívejte se na náš příspěvek.

Fiakr

Program zahájila staropražská kapela Fiakr. Pro frontmana kapely, Iva Zelenku, to byl začátek dlouhé šichty, neb to byl právě on, kdo celým 4. ročníkem diváky a posluchače provázel.

Strahovanka…

Strahovanka navázala v nejlepším tempu a kvalitě. 4. ročník byl v plném proudu. A chystala se událost festivalu…

…a speciální host: Josef Zíma

Můžete mít rádi hip-hop, country, nebo vážnou hudbu. Dokonce můžete jinou hudbu i nemít rádi. Ale když na pódium vstoupí 100% profesionál, nedá se nic dělat, hlediště patří jen a jen jemu. A každý, kdo to vidí, by měl smeknout.

Při vší zasloužené úctě k ostatním vystupujícím je zde třeba zaznamenati, že část letošních návštěvníků dorazila právě kvůli panu Zímovi. A možná nic nezkazíme, když tu prozradíme, že jeho snad nejvěrnější fanynka obcházela areál Sokolovny již od půl dvanácté. Ona a ani nikdo další ze stovek návštěvníků rozhodně nebyli zklamáni. A nám zde nezbývá než mu poděkovat za neopakovatelný zážitek.

Gustav Oplustil

I letos přijal pozvání pan režisér Gustav Oplustil s chotí.

Big Band Kralupy a Scandula

Kralupský Big Band i libčická Scandula si už na Hašlerce zahrály i zazpívaly. A tentokrát se zpěváci a hudebníci zhostili nelehkého úkolu – navázat na vrchol celého ročníku. A jak se jim to povedlo? Inu na jedničku s hvězdičkou.

Patrola Šlapeto

…se postarala o hudební finále letošního ročníku. A stálo to za to. S nastupujícím soumrakem se pomalu rozpouštěl ostych diváků, a tak poslední vystoupení doprovázel zpěv a tanec fanoušků staropražských melodií. Svou podporu Patrole nabídl i moderátor Ivo Zelenka. A diváci si zcela jistě odnesli o zážitek víc.

Karolíniny tvořivé dílny

Hašlerka to je především staropražská muzika a Hašlerovy písničky. Ale nevím, nevím, jak by to celé vypadalo bez Karolíniny tvořivé dílny. Letošní téma, „fascinátory,“ zaujaly nejen děti, ale i dospělé. Nejedna z účinkujících či divaček neodolala a po chvilce odcházela dozdobena tímto zásadním módním doplňkem.

Aby zpráva byla úplná…

Zařazujeme pár posledních fotek, které se do předešlých kapitol nevešly, ale neměly by být zapomenuty.

Odkazy

Jeden komentář

  1. Michal Nehasil napsal:

    Čí jsou ty fotky? Jsou moc pěkné.

Odpovědět

Můžete použít tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>