Jaká byla 6. Libčická Hašlerka?

V neděli 22. 9. 2019 na Sokoláku proběhla Libčická Hašlerka –  tedy jedna již vyloženě tradiční kulturní akce v našem městě. Hašlerka je hudební festival k poctě Karla Hašlera. Tento festival náš spolek zorganizoval již pošesté v řadě. Slunce a příjemná atmosféra společně vládly celému průběhu.

Festival tradičně stojí především na dobrovolnické práci členů našeho spolku, pro které je tou největší odměnou, že svou prací přispějí k zábavě hostů tohoto festivalu. Z opakovaně pozitivních reakcí návštěvníků po skončení této akce je navíc patrné, že jsme se na Hašlerce ani tento rok neviděli společně naposled. 

Na 6. Libčické Hašlerce vystoupili:

  • Fiakr (spolek emeritních Šlapeťáků)
  • Rumtorádi
  • Mělničanka (dechový orchestr)

Scandula, pěvecký sbor z Libčic, se bohužel z vystoupení musel omluvit, jelikož většinu sboru přemohla nemoc. O bohatou nabídku občerstvení se postarala Mirka Koušová se svým skvělým týmem. A závěrem chceme také poděkovat a jmenovat všechny vstřícné sponzory této akce: ÚJV Řež, Devoto – výrobci dětského nábytku z Libčic, Josef Rous – soukromý zemědělec z Libčic, Cipollita – pizza z Libčic, Výzkumný ústav včelařský z Dolu.

I nadále nás nejvíc hřeje, když v Libčicích to pěkně žije.

Hašlerky v čase

Zatím žádné komentáře.

Odpovědět

Můžete použít tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>